Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

2021 YILINA 11 İLÇE ZİYARETİ İLE BAŞLADI

2021 YILINA 11 İLÇE ZİYARETİ İLE BAŞLADI

Göreve geldiği günden bu yana halkla iç içe olan ve 11 ilçede önemli proje  ve yatırımları hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yeni yılın ilk mesai gününe 11 ilçe ziyareti ile başladı.

Yeni yılın ilk mesaisine sabahın erken saatlerinde Naip Mahallesi ziyareti ile başlayan Başkan Albayrak, ilçe ziyaretlerinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşu TESKİ tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı. İlçe Belediye Başkanları ile de bir araya gelen Başkan Albayrak, proje ve yatırımlarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Tekirdağ’a duydukları hizmet aşkı ile çalışmalara devam ettiklerini belirten Başkan Albayrak, “Büyük umutlar ve mutlulukla başladığımız yeni yılın ilk mesaisini 11 ilçemize ayırdık. Şehrimize duyduğumuz hizmet aşkıyla bugün çalışmalarımızı 11 İlçemizde gerçekleştiriyoruz. Gün boyunca ilçelerimizde Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz ve TESKİ Genel Müdürlüğümüz tarafından yapım çalışmaları devam eden, planlanan ve tamamlanan yatırımlarımızı inceleyerek, durum değerlendirmesinde bulunduk, bundan sonraki çalışmalarımızın yol haritasını belirledik. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek, talep ve önerileri dinledik, görüş alışverişinde bulunduk. Güzel Tekirdağ’ımıza duyduğumuz hizmet aşkı ve vatandaşlarımıza duyduğumuz sevginin verdiği güç ve enerjiyle 2021 yılında da tüm hızımızla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm hemşerilerime yeni yılda tekrardan sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim” dedi.

Başkan Albayrak, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği Çerkezköy’de, Çerkezköy Belediyesi’nin 2021 yılı Ocak Dönemi olağan Meclis Toplantısı’na katıldı ve Meclis Üyelerine Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test