Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

39 Burda AVM ziyaretçilerini ağırlamaya başladı

39 Burda AVM ziyaretçilerini ağırlamaya başladı

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen 39 Burda AVM, üst düzey hijyen önlemleriyle 1 Haziran’da kapılarını tekrar açtı ve ziyaretçilerine yeniden hizmet vermeye başladı.

 1 Haziran Pazartesi günü kapılarını yeniden açan 39 BurdaAVM’de eğlence ve yaşam kaldığı yerden devam ediyor.Lüleburgaz’ı yeni nesil AVM’cilik anlayışıyla tanıştıran39 Burda AVM, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın alışveriş merkezlerine ilişkin belirlediği hijyen tedbirleriyle uyumlu bir şekilde ziyaretçilerine hizmet veriyor.

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın mevzuatları doğrultusunda en iyi yöntemlerle temizlenen 39 Burda’yı ziyaret edenler, diledikleri mağazayı gönül rahatlığıyla geziyor. Oyun alanı, kafe, sinema, spor merkezi gibi işletmeler dışındaki diğer mağazaların faaliyetlerine devam ettiği 39 Burda’da iklimlendirmede %100 taze havalandırma kullanılıyor. İklimlendirme cihazları, taze hava girişi sağlayan klima santrallerinin değişimi ve dezenfeksiyonu ile %100 taze hava 24 saat korunuyor, ziyaretçiler sağlıklı nefes alıyor.

AVM ve ofis girişlerinde ateş ölçümleri termal kameralar ile gerçekleştiriliyor. 39 Burda’da zorunlu maske uygulaması sürerken ziyaretçi yoğunluğunun olduğu bölümlerde rutin dezenfeksiyon işlemlerinin artırılması ve devamlı kontrol edilmesi için özelhijyen ekipleri bulunuyor. Mağazalar düzenli olarak denetleniyor, uzun süre koruma sağlayan Nano-Clean uygulaması yapılıyor.

Lüleburgazlıları ilklerle buluşturarak özel deneyimler yaşatan39 Burda AVM, aldığı önlemlerletüm bölge halkını ağırlamaya devam ediyor.

Esas 39 Burda AVM Hakkında…

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Esas 39 Burda AVM, 2018 yılında Lüleburgaz’da kapılarını ziyaretçilerine açmıştır. Esas 39 Burda AVM, 600 araç kapasiteli otoparkı, 28.000 m2’lik kiralanabilir alanı, 1.600 m2’lik eğlence alanı, 1.200 m2’lik hipermarket alanı, 1.000 m2’lik yemek alanı, 100 mağaza ve 6 salonlu sineması ile ziyaretçilerine yepyeni bir alışveriş ve eğlence deneyimi sunmaktadır.Lüleburgaz’ın yaşam ve buluşma merkezi olarak bölgeye yeni bir soluk getiren Esas 39 Burda AVM, dünyanın sayılı pazarlama ve iletişim dernekleri arasında gösterilen AMCP’nin organize ettiği MarCom Ödüllerinde, “Devir Değişti” kampanyasıyla, 2 Platin ve 1 Altın ödülün sahibi olarak da başarısını tescillemiştir.

Esas Gayrimenkul hakkında:

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından biri olan Esas Gayrimenkul, 2009 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında ticari gayrimenkul faaliyetlerine devam etmekte, alanında uzman ekibi ile uzun vadede değer yaratan projeler geliştirmekte ve yönetmektedir. Bugün yurt içinde 450 bin m2, yurt dışında 495 bin m2 olmak üzere toplamda 945 bin m2’lik kiralanabilir alanda, çevre dostu ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel projelerine imza atmıştır.  Esas Gayrimenkul, Türkiye’de konut ve ofis projelerinin yanısıra yatırımını tamamladığı 10 Burda (Balıkesir), 14 Burda (Bolu), 67 Burda (Zonguldak), 41 Burda (İzmit), 17 Burda (Çanakkale), 39 Burda (Lüleburgaz), 01 Burda (Adana) Alışveriş Merkezleri olmak üzere toplam 7 AVM ve yönetimini üstlendiği MalatyaPark, Sanko Park Gaziantep ve Konya Kentplaza Alışveriş Merkezleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test