Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

ARAÇ KONVOYU İLE 23 NİSAN COŞKUSUNU YAŞATTI

ARAÇ KONVOYU İLE 23 NİSAN COŞKUSUNU YAŞATTI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda pandemi dolayısıyla kutlamalara katılamayan vatandaşlara bayram coşkusunu yaşatmak amacıyla araç konvoyu düzenledi.

Süleymanpaşa ve Marmaraereğlisi ilçelerinde düzenlenen araç konvoyunda çalınan marş ve şarkılarla 23 Nisan coşkusu sokaklara taşındı. Vatandaşlar da ellerinde Atatürk posterleri ve Türk bayrakları ile evlerinin balkonlarından araç konvoyuna eşlik ederek 23 Nisan Bayramı coşkusuna ortak oldu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, tüm vatandaşların ve çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladığını belirterek, “Ne yazık ki pandemi nedeniyle bayramımızı yan yana sokaklarda kutlayamıyoruz. Fakat biz Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak 23 Nisan coşkusunu uzaktan da olsa vatandaşlarımızla birlikte kutlamak için araç konvoyu etkinliği düzenledik. Ebedi önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve İstiklal Mücadelesi kahramanlarına çok şey borçluyuz. Cumhuriyet’imizi ve Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerini sonsuza kadar yaşatacağız.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test