Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

Birinci Sınıf İş Elbiseleri Giviu Bünyesinde!

Birinci Sınıf İş Elbiseleri Giviu Bünyesinde!

 

Yazlık iş elbisesi alanında dikmiş olduğu kıyafetlerle adından sıklıkla söz ettiren Sevcan Durmaz sizlere en özel elbiseleri sunuyor. Ünlü tasarımcı Avrupa’nın en gözde ülkelerine mont ihracatı yapıyor. İsviçre ve Almanya’ya yapmış olduğu mont ihracatlarıyla hizmet sahasını uluslararası arenaya taşımayı başarmıştır.

Sektörde 20 yılın vermiş olduğu deneyim ve birikimle sizlere yazlık iş kıyafetleri alanında profesyonel bir hizmet deneyimi sunuyor. İş tişörtü alanında işçilere en güzel tişörtleri dikiyor.

Sevcan Durmaz yazlık iş kıyafetlerierkek konusunda da birinci sınıf işçilik standartlarında hizmetler sağlamayı başarıyor. Tasarımcının sunmuş olduğu hizmetlerin tamamı nitelikli hizmetler olarak ön plana çıkıyor. Ünlü tasarımcı hizmet sahasını her geçen gün genişleterek sizlere geniş kapsamlı hizmetler sağlamaktadır.

Sevcan Durmaz Farkıyla

Yazlık iş elbiseleribayan sektöründe profesyonel bir hizmet olanaklarını Sevcan Durmaz farkıyla yaşayabilirsiniz. Sevcan Durmaz birçok Türk firmasına öncülük ediyor. Ünlü tasarımcının 15 kişilik bir ekibi bulunuyor. Sizlere uzman ekibiyle en kaliteli hizmetleri sunuyor. Polar mont, iş elbiseleri, özel siparişler gibi konular hakkında www.giviu.com.tr sitesinden hizmetler alabilirsiniz.

Aynı zamanda bu siteye girdikten sonra Whatsapp üzerinden ünlü tasarımcının ekibiyle iletişime geçebilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sevcan Durmaz’la iletişime geçmek istiyorsanız 0 216 523 00 63 telefon numarasını arayabilirsiniz. İş elbiseleri yazlık ürünleriyle işçiler yaz mevsiminde konforlu bir çalışma olanağına sahip oluyor. Avrupa’nın en çok tercih ettiği kadın tasarımcıların başında Sevcan Durmaz geliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test