Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

BU film kaçmaz- Çekimleri Başladı

BU film kaçmaz- Çekimleri Başladı

 

Yeni sinema filmi Düğün Hikayesi, uzun metraj sinema filmi çekimlerine İzmir ve çevresinde devam ediyor. Senaryosunu Mustafa Sevim yazdığı dram ve komedi ağırlıklı filmin yönetmenliğini Hüseyin Yılmaz yapmakta.

Yapımcılığını Orçun Dökmen yaptığı sinema filminin oyuncu kadrosunda; İbrahim Naci Öksüz, Serhat Ünal, Buse Sevindik, Kemal Ersürer, Mahmut Çınar yer almakta.

Yapımcı Orçun Dökmen yaptığı açıklamada; “Bu projeden başka daha yeni bir proje var. Onu da çok yakında çekeceğini söyledi, ayrıca yapımcı Orçun Dökmen daha çok yeteneklere yer verdiğini ve gençlerin bu sektörde olması dile getirdi ve sektörde her zaman gençler yer bulmalı ve sanatın her dalında olmalılar yapımcı Haziran ayında yeni proje ile devam edeceğini dile getirdi.

Filmin konusu hakkında konuşan Dökmen; “iki ailenin çocuklarının düğünü için başlattıkları komik bir o kadar dram ağırlıklı düğün hazırlıklarını anlatan film ailelerin çocukların yapmak istedikleri her şeye engel koyarak gençlere fırsat vermeden aileler sanki çocukları değil de kendileri evleniyormuş gibi düğün hazırlıklarında ortalığı karıştıran mensur ailesinin yaptığı komik hazırlıkları anlatmakta” dedi.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test