Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

ÇORLU’DA KADIN SÖYLEŞİLERİ PROGRAMI DÜZENLENDİ

ÇORLU’DA KADIN SÖYLEŞİLERİ PROGRAMI DÜZENLENDİ

Sosyal Belediyecilik anlayışı çerçevesinde toplumun tüm kesimlerine hitap eden projeler üreten Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından, Çorlu Kadın Danışma Merkezi, Çorlu Belediyesi ve Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliği ile Çorlu İlçesi Nusratiye Mahallesi Muhtarlığında Kadın Söyleşileri programı gerçekleştirildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çorlu Kadın Danışma Merkezi personelleri Uzman Psikolog Esra Akyüz ve Çocuk Gelişimi Uzmanı Ezgi İpek’in konuşmacı olarak katıldığı söyleşide kadına yönelik şiddet, nedenleri ve etkileri, önleyici yaklaşımlar ve şiddete maruz kalındığında izlenecek adımlar ile şiddetsiz iletişim, çocuk ihmali ve istismarı, anlama ve önleme yöntemleri hakkında katılımcılara bilgi paylaşımında bulunuldu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman kadınların yanında olduklarını belirten Başkan Albayrak, “Çorlu’da, Nusratiye Mahallesi Muhtarlığımız ve Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisimiz ile faydalı bir bilgilendirme programı gerçekleştirdik. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin ücretsiz psikolojik ve sosyal danışma hizmeti veren Kadın Danışma Merkezlerinin kapısı herkese açıktır. Toplumumuzu bilinçlendirmek için her türlü desteğe ve yardıma hazırız. Her zaman kadınlarımızın ve çocuklarımızın yanındayız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test