Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

Dereler Islah Ediliyor

Dereler Islah Ediliyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Koronavirüs salgını ile mücadele edilen şu günlerde rutin hizmet ve yatırımlarını da hız kesmeden sürdürüyor. Dere ıslah ve temizlik çalışmaları da bu kapsamda gerçekleştiriliyor.

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde yeni kurulan Akarsu Yapıları Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında 32 metre uzunluğunda Küçükyoncalı Köy İçi Köprüsü yeniden yapıldı ve Süleymanpaşa ilçesindeki Cevizlik Deresinde dere temizliği çalışmaları da başlatıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Dere temizlik çalışmaları Akarsu Yapıları Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. İl genelinde Büyükşehir Belediyesi sorumluluğundaki yollarda bulunan köprülerde iyileştirme ve dere ıslahı projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bir yandan Koronavirüs Salgını ile mücadele kapsamında halkımızın sağlığının korunması adına önemli çalışmalara imz atarken diğer taraftan da üst yapı çalışmalarını da aksatmadan sürdürüyor ” dedi.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test