Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

Dezenfekte İşlemleri Aralıksız Sürüyor

Dezenfekte İşlemleri Aralıksız Sürüyor

Korona virüsüne karşı tedbirlerini devam ettiren Ergene Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Cumhuriyet Mahallesinde bulunan bütün çöp konteynerlerini dezenfekte etti.

Korona virüsü önlemleri kapsamında İlçe genelinde bulunan çöp konteynerlerini dezenfekte eden Ergene Belediyesi önce ki gün Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Cumhuriyet Mahallesinde de bulunan çöp konteynerlerini dezenfekte etti.

Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını ilçe genelinde belirli periyotlar çerçevesinde devam ettirerek çöp konteynerlerini dezenfekte işlemlerini bu süreçte iki katına çıkardı. Mahallelerde alınan çöplerin ardından konteynlerler yıkanarak ekipler tarafından dezenfekte ediliyor ve olası bir virüs kaynağı olma durumunun önüne geçiliyor.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Korona virüsünü önlemek adına İlçemizde aldığımız tedbirler tüm hızıyla devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Ergenede dezenfekte çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Ekiplerimiz özel kıyafetlerini giyerek vatandaşların yoğun olarak kullandığı kaldırımları, çöp konteynerlerini, cadde ve sokakları ilaçlıyor. Korona virüsü tedbirleri kapsamında Ergene’de Pazar yeri olarak kullanılan alanlarımızda ilaçlanıp dezenfekte ediliyor. Belediyemiz virüse karşı her türlü tedbirini aldı, bu süreçte vatandaşlarımıza zorunlu kalmadıkça evlerinden çıkmamalarını öneriyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test