Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

İzolasyonlu Sedyeler Teslim Edildi

İzolasyonlu Sedyeler Teslim Edildi

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, sağlık çalışanları ile hastalar arasındaki temasın en az düzeye indirilmesi amacıyla Kapaklı Belediyesi bünyesinde üretilen izolasyonlu sedye kabinlerini Kapaklı Devlet Hastanesi ve Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne teslim etti.

Hastane yöneticilerini ziyaret ederek, izolasyonlu sedye kabinlerini teslim eden Başkan Çetin, “Belediyemiz bünyesinde üretilen izolasyonlu sedye kabinlerini hastanelerimize teslim ettik. Bu vesileyle tüm sağlık çalışanlarımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

KAPAKLI VE ÇERKEZKÖY DEVLET HASTANELERİNE TESLİM EDİLDİ

Konuyla ilgili açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “İlçemizde salgınla mücadelemizi kararlılıkla sürdürüyoruz.  Bu zorlu süreçte fedakarca ve büyük bir özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımızın korunması amacıyla da çeşitli tedbirler alıyoruz. Belediyemiz ekipleri tarafından sağlık çalışanları ile hastalar arasındaki temasın en az düzeye indirilmesi ve her türlü virüsün bulaşma ihtimalinin ortadan kaldırılması amacıyla izolasyonlu sedye kabini üretildi. Sedye kabinlerini Kapaklı Devlet Hastanesi ve Çerkezköy Devlet Hastanesi yönetimlerine teslim ettik.” dedi.

“BAŞIMIZIN TACI KAHRAMAN SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

Başkan Çetin açıklamasının devamında ise, “Kapaklı Belediyesi olarak tüm imkanlarımızla Kovid-19 salgınına karşı mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle salgına karşı en etkin gücümüz olan başımızın tacı kahraman sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test