Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

KAPÇAK EMLAK SINIRLARI AŞTI

KAPÇAK EMLAK SINIRLARI AŞTI

Trakya başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden satışlar yapan Tekirdağ’ın saygın emlak ofislerinden Kapçak Emlak, Amerika Kalifornia’da 67 dönüm büyüklüğünde bir araziyi satılığa çıkardı. Kapçak Emlak’ın yaptığı satış Sahibinden.com’da yayınlanan tek yabancı ilan olma özelliği taşıyor.

Tekirdağ’da 6 yıldır emlak sektöründe faaliyet gösteren  Emlak ve Gayrimenkul Ofisi geçtiğimiz yıl Türkiye’nin en büyük satış sitesi Sahibinden.com verilerine göre satış, portföy ve ziyaret kategorilerinde Trakya’da birinci seçilmişti. Trakya başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden satışlar yapan Kapçak Emlak, Türkiye sınırlarını aştı. Firma sahibinden.com platformu üzerinden Amerika Kalifornia’da 67 dönüm büyüklüğünde bir araziyi satılığa çıkardı. 29.5 milyon liraya satışa çıkan içinde üzüm bağı olan araziyi alan ailesinden 6 kişiye de Amerika’da vatandaşlık alacak.

Gayrimenkul Uzmanı Kapçak Emlak Firması sahibi Sedat Kapçak, “Önce Amerika’da gayrimenkul satışlarının nasıl yapıldığını araştırdık. Amerika’da 500 bin dolar hgayrimankğl yatırımı yapan Amerika’da vatandaşlık alabiliyorlar. Bizim yerimiz 3.5 milyon dolar. Yani bu yeri alan ailesinin 6 ferdine vatandaşlık alabiliyor. Yerimiz Amerika’nın California eyaletinde. Sahibinden.com’un genel müdürü aradı bizleri tebrik etti. Biz arazimizi dolar bazında değil Türk lirası bazında satıyoruz” dedi.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test