Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

Kültür sanat evlere girdi

Kültür sanat evlere girdi

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Korona Virüsünden etkilenmemek adına alınan önlemler kapsamında evlerinde kalan Süleymanpaşalılar için Facebook üzerinden canlı yayınlara devam ediyor.

KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ CANLI YAYINLAR İLE EVİNİZE GELİYOR

Salgının en aza indirilebilmesi için alınan önlemler kapsamında sokağa çıkışların sınırlandırılması sonrası Süleymanpaşa’da yaşayan vatandaşların evlerinde hoşça vakit geçirebilmelerini sağlamak amacıyla Süleymanpaşa Belediyesi Evde Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen konser ilgi ile takip edildi.

2 SAAT SÜREN PROGRAMI BİNLERCE KİŞİ İLGİYLE TAKİP ETTİ

Binlerce kişinin izlediği, yüzlerce eserin yorum olarak istendiği Konservatuvar Şefi Salih Demirci ve Eğitmen Emine Özata’nın sesi, konservatuvar eğitmenlerinin de enstrümanları ile eşlik ettiği konser yaklaşık 2 saat sürerken popüler şarkıların yanı sıra nostaljik eserlere ve türkülere de yer verildi.

BAŞKAN YÜKSEL DE CANLI YAYINA KATILDI

“#EvdeKalSüleymanpaşa Biz Size Çalar Söyleriz” sloganıyla gerçekleştirilen canlı yayına Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel de katılarak vatandaşları selamlayıp bu süreçte evlerinde kalan vatandaşlara duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ YEPYENİ ETKİNLİKLER İLE EVLERİNİZE KONUK OLMAYA DEVAM EDECEK

Öte yandan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin büyük ilgi gören kültürel ve sanatsal etkinliklerinin içinde bulunulan süreçten dolayı canlı yayınlar ile devam edeceği söyleşilerden konserlere, bilgilendirme programlarından şiir dinletilerine yepyeni etkinlikler ile sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşların evlerine konuk olunacağının altı çizildi.

PERŞEMBE GECESİ, “CUMA SOHBETLERİ” İLE ŞENLENECEK

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin canlı yayınlarında bu akşamın da konuğu belli olurken Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek “Cuma Sohbetleri” programının konuğu olarak Süleymanpaşalılar ile buluşacak.

26 Mart Perşembe Günü Facebook üzerinden Süleymanpaşa Belediyesi hesaplarından saat 18.00’de gerçekleşecek canlı yayında İl Müftüsü İsmail İpek, islama uygun yaşamanın incelikleri, izleyicilerden gelen sorular, gündelik yaşamda karşılaşılan olayların dini boyutları ve ahiret hayatını güzelleştirmek için bilinmesi gereken dini bilgileri Süleymanpaşalılar ile paylaşacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test