Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

ÖZEL STAR MEDİCA HASTANESİ’NDEN ANLAMLI KUTLAMA

ÖZEL STAR MEDİCA HASTANESİ’NDEN ANLAMLI KUTLAMA

HAYATINI KAYBEDEN SAĞLIKÇILAR UNUTULMADI

Kurulduğu günden bu yana hekimlerin ve tüm sağlıkçıların yanında olmaya devam eden Özel Star Medica Hastanesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı ve pandemi sürecinde hayatını kaybeden sağlık çalışanları anıldı.

“SAĞLIKÇILARIN HER ZAMAN DESTEKÇİSİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında Özel Star Medica Hastanesi’nde, ülke genelinde yaşamını yitiren sağlık çalışanları anısına hastane önünde saygı duruşunda bulunuldu. Anma programı sonrası hastanede çalışan hekimlerin ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlanarak çiçek takdim edildi.

Özel Star Medica Hastanesi İşletme Direktörü Atakan Polat, 14 Mart Tıp Bayramı’nı yayınladığı mesajla kutladı.

Koronavirüs sürecinde hekimlerin ve tüm sağlık çalışanlarının öneminin bir kez daha anlaşıldığını ifade eden Özel Star Medica Hastanesi İşletme Direktörü Atakan Polat “Tüm dünyanın savaştığı salgın dönemindeyiz. Bu dönemde cephenin en önünde yer alan doktorlarımız, hemşirelerimiz ile tüm sağlık personelleri oldu. Gece gündüz demeden, canı pahasına gayret ve fedakarlıkla hastaları iyileştirmek, sağlık felaketini bertaraf etmek için çalışmalar yürüttüler. Özel Star Medica Hastanesi olarak toplum sağlığı için her zaman sağlıkçıların yanındayız. 14 Mart Tıp Bayramı vesilesi ile insanlık adına büyük bir hizmet veren başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sağlıkta şiddetsiz yıllar diliyorum.” diye konuştu.

 

 

 

 

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test