Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

Risk Almıyoruz, Tedbir Alıyoruz

Risk Almıyoruz, Tedbir Alıyoruz

Çorlu Belediyesi ekiplerinin koronavirüs salgınına karşı her türlü önlemi alarak kentimizde başlattıkları çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Koronavirüs bulaşıcı hastalığının yayılmasını önlemek ve vatandaşların sağlığını korumak amaçlı tedbirler alan Çorlu Belediyesi, iki haftadır süren ilaçlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçede yer alan kaymakamlık hizmet binası, PTT hizmet binası, SGK hizmet binası, Vergi Dairesi Müdürlüğü hizmet binası, İlçe Müftülüğü hizmet binası, TREDAŞ hizmet binası, TESKİ hizmet binası, Çorlu Huzurevi hizmet binası, İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binaları, İlçe Jandarma Komutanlığı hizmet binaları, Yeni Sanayi Sitesi, cezaevi, ibadethaneler, muhtarlıklar gibi kentimizdeki pek çok yapıyı ve yerleşim alanı belediye ekiplerince koronavirüse karşı dezenfekte edildi. Toplu taşıma araçlarının bekleme durakları, ana caddeler gibi vatandaşlar tarafından yoğun olarak kullanılan alanları tekrar dezenfekte eden belediye ekipleri tüm ülkeyi etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı her geçen gün önlemleri artırıyor.

‘Topluma Karşı Sorumluluğumuz Var’

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt konu ile ilgili olarak, “Belediye ekiplerimiz durmaksızın kentimizdeki kurum ve kuruluşların hizmet binalarını dezenfekte etmeye devam ediyor. Hep birlikte halkımızın sağlığı ve güvenliği için çalışıyoruz. Belediyemiz görevlerini yerine getirirken vatandaşlarımıza da önemli bir görev düşüyor. Bir kez daha buradan tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum: Evinizde kalın. Hem kendinizi hem de çevrenizdekileri düşünün ve mecburi olmadıkça evlerinizden çıkmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test