Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

ŞARKÖY’ÜN KURTULUŞ GÜNÜ ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILDI

ŞARKÖY’ÜN KURTULUŞ GÜNÜ ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 17 Kasım Şarköy’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen çelenk sunma törenine katıldı.

Şarköy Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen ve kurum çelenklerinin Atatürk Anıtı’na sunulması ile başlayan törende saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Çelenk Sunma Törenine Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra Şarköy Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, ilçe protokolü, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Albayrak: “Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerini yeni nesillere anlatmaya devam edeceğiz”

Tören sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Kadir Albayrak, “Özgürlüğümüzün, bağımsızlığımızın ve demokrasimizin temeli olan Cumhuriyet’imize her zaman ve her koşulda sahip çıkacağız. Cumhuriyet değerlerimizi ve Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerini yeni nesillere anlatmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Şarköy’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 99. Yıl dönümünü kutluyorum.” dedi.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test