Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

Sertleşme Sorunlarının Tedavisi Aslında çok Basit!

Sertleşme Sorunlarının Tedavisi Aslında çok Basit!

Sertleşme problemi, mutluluk çubuğu ameliyatı, vajinal ıslaklık tedavisi, Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu

Sertleşme Sorunlarının Tedavisi Aslında çok Basit!

Sertleşme sorunları, erkeğin cinsel ilişkiyi başlatmak ve sürdürmek için yeterli sertlik düzeyine ulaşamadığı durumları tanımlamak için kullanılır. Erkeklerde iktidarsızlık, sertleşme sorunu ve erektil disfonksiyon gibi farklı adlarla anılan sertleşme problemican sıkıcı bir sorundur. Genellikle bu soruna sahip kişilerde cinsel istek vardır. Fakat sağlıklı bir şekilde tedavi edilmemiş kişilerde, hastanın psikolojisi bozulabilir. Bu psikolojiden dolayı cinsel isteksizlik de meydana gelebilir. Cinsel isteksizliğin sebebi psikolojik olsa da sertleşme sorunları pek çok nedenden kaynaklanabilir. Ereksiyon sorunları farklı farklı şekillerde olabilir. İstanbul’da bu sorunları tedavi eden pek çok tıp merkezi vardır. Erkek cinsel sağlığı denildiğinde ilk akla gelen isim ise Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu’dur.

Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu erkek cinsel sağlığı gibi kadın cinsel sağlığı alanında da uzun yıllardır çalışmaktadır. Kadınlarda meydana gelen vajinal sorunlar arasında çok karşılaşılan vajinal akıntı problemlerini de başarılı bir şekilde tedavi etmektedir. Vajinal ıslaklık tedavisi konusunda uzman olan Kadıoğlu, bu alanda pek çok çalışma yapmıştır.

Kadın ve erkek cinsel hastalıkları alanlarında uzun bir meslek geçmişine sahip olan Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu, bu alanda Türkiye’de önde gelen bir isimdir. Kadıoğlu, erkek hastalıkları arasında yer alan ereksiyon problemlerinde bir tedavi yöntemi olarak kullanılan mutluluk çubuğu ameliyatı da yapmaktadır. Bu ameliyat yöntemi sertleşme sorunları olan kişilere uygulanmaktadır. Ameliyatla penisin içerisine yerleştirilen bir materyal, ereksiyon sırasında erkeğe yardımcı olmaktadır. 1-2 saat gibi kısa süren bir ameliyatın ardından iyileşme süresi ise 1-2 hafta aralığında değişmektedir. Genelde ameliyattan 1 hafta sonra fiziksel aktivite yapılabilmektedir. Mutluluk çubuğunun ise farklı türleri bulunmaktadır. Hasta rahatsızlıkları incelendikten sonra en uygun ve sağlıklı uygulamaya karar verilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test