Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

Suriyeli çocuklar unutulmadı

Suriyeli çocuklar unutulmadı

Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde yaşayan Suriyeli ihtiyaç sahibi kardeşlere Din Görevlileri tarafından bot ve mont yardımında bulunuldu.

İhtiyaç sahipleri ile hayırseverler arasında köprü vazifesi görerek muhtaçlara yardım eli uzatan din görevlileri yetim, mağdur ve muhtaçlara yönelik veren ile alan el arasında köprü vazifesi görerek yaklaşan kış mevsimi nedeniyle yardım çalışmalarına devam ediyor.

Hacı Ahmet Tevfik Parlakyıldız Camii İmam Hatibi İbrahim Yılmaz yaptığı açıklamada, “Veren el ile alan el arasında köprüyüz. Şu ana kadar yirmi yetim, öksüz ve muhtaç yavrumuzu giydiren hayırsever kardeşlerimizden Rabbimiz ebeden razı olsun. Rabbimiz sağlık ve afiyet, bereketli helal kazançlar nasip etsin.” İfadelerine yer verdi.

Şarköy Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Yaşar Özen yaptığı açıklamada; “Hayırseverlerimizin desteği ile ihtiyaç sahibi çocuklarımızın kışa hazırlıklı girmelerine vesile olacak ve kışlarını bahara çevirmek için gayret edeceğiz. Veren el ile alan el arasında köprü vazifesi olarak hizmet etmemize vesile olan hayırseverlerimize teşekkür ederiz.” dedi. Haber Merkezi

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test