Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

TATİLCİLERİN ATIKLARI BİTMEK BİLMEDİ

TATİLCİLERİN ATIKLARI BİTMEK BİLMEDİ

Kurban Bayramı tatili dolayısıyla Tekirdağ’ın Marmaraereğlisi, Süleymanpaşa Kumbağ ve Şarköy sahilleri ziyaretçi akımına uğradı.

Tatilcilerin ardından ise geriye çöpleri kaldı. Tekirdağ Büyük Şehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Çevre ve Deniz Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, tatilcilerden arda kalan çöpleri ve atıkları temizleyerek plajları yeniden kullanıma hazır hale getirdiler.

MARMARAEREĞLİSİ’NDE 80 TON EVSEL ATIK TOPLANDI

Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, Çevre ve Deniz Hizmetleri ekipleri, Kurban Bayramı boyunca yoğun bir çalışma yürüttüler.  Plajlarda çöp ve atık temizliği yapılırken yosun temizliği de ihmal edilmedi.  Yoğun ziyaretçi akımına rağmen, çalışan personeller vatandaşların takdirini kazandı. Özellikle İstanbul’a yakınlığı ile günübirlikçilerin uğrak noktası olan Marmaraereğlisi’nde temizlik çalışmaları yoğunlaştı. Sultanköy, Ereğli merkez ve Yeniçiftlik sahillerinde tatil süresi sürecinde hummalı bir çalışma sürdürüldü. Marmaraereğlisi ilçesinde yaklaşık 80 ton evsel atık Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından toplanıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test