Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

Tek Kullanımlık Seccade Dağıttılar

Tek Kullanımlık Seccade Dağıttılar

Cuma namazı kılınacak olan alanları, dezenfeksiyon ve temizliklerini yaparak hazır hale getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Cuma namazı öncesi vatandaşlara, tek kullanımlık seccade, maske ve dezenfektan dağıtımı da gerçekleştirdi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında uzun bir süredir kapalı olan camilerin yeniden açılması ve kılınacak ilk Cuma namazı öncesi vatandaşların sıkıntı yaşamaması için, kurulan standlarda namaz kılmaya gelen vatandaşlara maske, tek kullanımlık seccade ve dezenfeksiyon solüsyonu dağıttı.

Uzun bir aradan sonra vatandaşların sosyal mesafe kurallarına uygun olarak Cuma namazlarını cami bahçesinde ve belirlenen alanlarda kılabildiğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Cuma namazı kılınacak alanlar, ekiplerimiz tarafından dezenfekte edilip temizlenerek namaz kılınacak hale getirildi. Namaz öncesi vatandaşlarımıza maske, tek kullanımlık seccade ve dezenfektan dağıtımı da yaparak, uzun süre sonra cemaatle kılınan ilk Cuma namazında yine halkımızın yanında olduk. Tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler temenni ediyor ve Hayırlı Cumalar diliyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test