Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

Üreticinin, tüketicinin ve esnafın yüzünü güldüren proje

Üreticinin, tüketicinin ve esnafın yüzünü güldüren proje

Halka her alanda en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Süleymanpaşa ilçesinde hizmete sunulan Sebze ve Meyve Toptancı Hali, üreticinin, tüketicinin ve esnafın yüzlerini güldürüyor.

Geçtiğimiz Haziran ayında hizmete açılan tesiste sebze ve meyveler sağlıklı koşullarda muhafaza ediliyor. Dağıtım sürecinde yaşanan zayiatlar azaldığı için ürünler vatandaşlara daha ekonomik koşullarda taze ürünler ulaşmış oluyor. Üreticiler, esnaflar ve vatandaşlar arasında köprü olan tesiste, çağımızın son teknolojisi kullanılıyor.

Üretim yerlerinden nakil vasıtaları aracılığıyla Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Toptancı Haline getirilen ürünler uygun koşullarda depolandıktan sonra manavlar, marketler ve pazar yerlerinde tüketicilerle buluşuyor.

5 ana binadan oluşan Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Hali, 2 bin 486 metrekarelik bir alanda kuruldu. Tekirdağ halkına modern ve kaliteli bir hizmet veren Sebze ve Meyve Hali içerisinde hal binası, idari bina, sandık deposu binası, kantar güvenlik binası ve otopark alanı bulunuyor.

“Hal Hizmetlerimizi En İyi Şekilde Sürdürmeye Devam Edeceğiz”

Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Toptancı Halinde yürütülen çalışmaları düzenli olarak takip eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Süleymanpaşa’da uzun yıllardır ihtiyaç duyulan yeni, büyük ve modern Sebze ve Meyve Toptancı halimizi hizmete sunduk. Sebze ve meyvelerin sağlıklı ve güvenli koşullarda depolanması ve ekonomik koşullarda piyasaya sürülmesi hem esnaflarımızın hem de vatandaşlarımızın yüzünü güldürdü. Hal hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test