Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

Vatandaşların yanında

Vatandaşların yanında

Koronovirüs salgını sebebiyle 65 yaş üstü vatandaşlarımıza dışarı çıkma yasağı geldiği ilk günden itibaren belediye personelleri günün her saati değerli çınarlarımızın destekçisi olmuştur.

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile yönetilen Malkara Belediyesi sadece koronavirüs salgınına karşı mücadele edilen bu günlerde değil, yardıma ihtiyaç duyulan her günde 65 yaş üstü ulu çınarlarımızın yanında yer almıştır.

Bu bağlamda her gün yardıma muhtaç ve 65 yaş üstü 260 vatandaşımıza 12 ay boyunca günlük olarak 340 ekmek fişi verilerek temel ihtiyacı olan ekmek belediyemiz tarafından karşılanmaktadır.

Göreve geldiği günden beri vatandaşların her zaman yanında olduğunu belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul;“ 2014 yılında hemşehrilerimiz bizlere destek olduğu gibi bizlerde her gün vatandaşlarımıza destek olduk. İyi günlerde mutluluklarına ortak, kötü günlerinde hüzünlerine ortak olduk. Yaptığımız birçok yardımın yanında her yıl 12 ay boyunca yardıma muhtaç olan hemşehrilerimize ekmek yardımından bulunarak temel ihtiyaçlarını karşıladık. 2020 yılında da istisnasız olarak bu hizmeti belediye olarak vermekteyiz. Koronavirüs salgını ile mücadele ettiğimiz bu günlerde uyarıları dikkatte alarak evlerinden çıkmayan 65 yaş üsttü vatandaşlarımıza belediye personellerimiz ekmek fişlerini ikametlerinde teslim edecek. Onlar evde kalsın diye bizler dışardayız. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde ulu çınarlarımıza karşı saygımızı kaybetmeyelim ve onların evde kalmalarına yardımcı olalım.“ dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test