Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

Yatırımları Yerinde İnceledi

Yatırımları Yerinde İnceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, sabah saat 05:00’te başladığı mesaisi kapsamında Çorlu, Çerkezköy ve Kapaklı ilçelerinde  bazı ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Sırasıyla Kapaklı, Çerkezköy ve Çorlu ilçelerinde mesaisine devam eden Başkan Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ’nin yaptığı çalışmalar ile ilgili yerinde incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı ve Projelerin planlanması konusunda değerlendirmelerde bulundu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde 11 ilçede çalışmalara tüm hızıyla devam ettiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Normalleşme takviminin başladığı 1 Haziran tairhi itbariyle biz de çalışmalarımıza yeniden hız vermiş durumdayız. İlçelerimizde devam eden yatırım ve çalışmaları yerinde inceledik, Belediye Başkanlarımızla bir araya gelerek yapılacak olan çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Mesaimize bundan sonra 05:00-23:00 saatleri arasında devam edeceğiz. Tekirdağ için gece gündüz çalışıyoruz, aynı istek ve inançla bundan sonra da Tekirdağ’ı geleceğe taşımak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Albayrak, Çorlu İlçesi’ndeki çalışmaları kapsamında Tekirdağ Milletvekili Dr. İlhami Özcan Aygun ile birlikte Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’u da makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.ncel

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test