Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

YENİ DOĞUM YAPAN ANNELERİ YALNIZ BIRAKMADILAR

YENİ DOĞUM YAPAN ANNELERİ YALNIZ BIRAKMADILAR

Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmetlerine devam eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yeni doğum yapan anneleri Anneler Gününde yalnız bırakmadı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Anneler Günü kapsamında Süleymanpaşa ilçesindeki hastaneleri ziyaret ederek, yeni doğum yapan annelere içerisinde çikolata, kolonya, maske gibi ürünler ile Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın tebrik mektubunun yer aldığı paketi hediye etti.

Başkan Kadir Albayrak da gönderdiği tebrik mektubunda anneliğin koşulsuz sevgi, şefkat, ve fedakarlığa dayanan dünyanın en güzel duygusu olduğunu belirterek, “Evlatlarını dünyaya getirerek, onları sonsuz emekle yetiştirerek ve hayata hazırlayarak insanlığın en kutsal görevlerinden birini yerine getiren siz değerli annelerimiz, mutlulukların en büyüğüne, sevgi ve vefanın en yücesine layıksınız” ifadelerine yer verdi.

Kültür ve Sosyal İşleri Dairesi Başkanlığı Koronovirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen ziyarette ayrıca, bu zorlu süreçte görevlerini büyük bir özveri ve emekle yerine getiren sağlık çalışanlarına da teşekkür etti.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test