Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

Yol çalışmaları sürüyor

Yol çalışmaları sürüyor

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi uzun zamandır ihmal edilen ve artık neredeyse kullanılamaz hale gelen şehir içi yolları yeniden ele alarak yol yapım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

BİRÇOK NOKTADA ÇALIŞMALAR EŞ ZAMANLI YÜRÜTÜLÜYOR

Son olarak Değirmenaltı Mahallesi’nde Fetih ve Açelya Sokak’ta çalışmaları tamamlayıp mahalle halkına yeni yollar sunan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, eş zamanlı olarak yaptığı çalışmalarda Yavuz Mahallesi’nde Meltem Sokağı baştan aşağı yenilerken Bora Sokak’ta da yenileme çalışmalarına başladı.

HEM ARAÇ HEM DE YAYA TRAFİĞİNİ RAHATLATTI

Meltem Sokak boyunca 698metrekarelik kilit taşı döşeyen Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, sokağı kaldırımlarını da yeniledi. Yeni görüntüsü ile vatandaşların da beğenisini kazanan sokak hizmete açılarak hem araç hem de yaya trafiğini rahatlattı.

BORA SOKAK’TA DA ÇALIŞMALAR BİTMEK ÜZERE

Yavuz Mahallesi’nde çalışmalarına devam eden ekipler Bora Sokak’ta da 345.94 metrekarelik yol ve kaldırım yapım çalışmasına başladı.

TÜM SOKAKLAR YENİLENECEK

Uzun yıllardır yol yapılmayan ve yolları neredeyse kullanılmaz hale gelen Yavuz Mahallesi’nde Lise ve Tintinpınar Caddesi ile başlayan yol çalışmaları kapsamında tüm sokaklarda yenileme çalışması yapılarak mahalle modern bir görünüme kavuşturulacak.

Süleymanpaşa’nın bozuk yolları tek tek yenileniyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test