Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

YÜZME HAVUZU PANDEMİ SONRASI YENİDEN HİZMET VERMEYE BAŞLADI

YÜZME HAVUZU PANDEMİ SONRASI YENİDEN HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin, Tekirdağlılara spor yapabilecekleri ve hoşça vakit geçirebilecekleri yeni alanlar kazandırma çalışmaları kapsamında hizmete sunduğu ancak pandemi sebebiyle faaliyetlerine bir süre ara verilen Muratlı İlçesi Yarı Olimpik Yüzme havuzu yeniden hizmet vermeye başladı.

Pandemi dolayısıyla verilen arada son düzenlemelerin yapılarak yeniden hizmete hazır hale getirilen Muratlı İlçesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda incelemelerde bulunan ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı İsa Karadağ’dan havuz ile ilgili bilgi alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı İlçemizde, başta çocuklarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımızın hoşça vakit geçirebileceği bir tesisi daha hizmete sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Muratlı İlçesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuzun faaliyetlerine pandemi sebebiyle bir süre ara vermiştik. Bugün (09 Ağustos 2021) itibariyle havuzumuz vatandaşlarımızın hizmetinde. Çocuklarımızın gönüllerince eğlenecekleri havuzumuzun ilçemize, şehrimize ve halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Muratlı İlçesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Pazartesi bakım günü dışında haftanın 6 günü 11:00-18:00 saatleri arasında vatandaşlarımıza hizmet verecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
test